Jõud ja jõudlus kehaliselt aktiivsele mehele.

Tournament

Tournament on optimaalne taastusjoogipulber füüsiliselt aktiivsele mehele, kus balansseeritud loomset ja taimset valgusegu toetab oluline kogus kreatiini ja ternespiima.

Vaata toitumisalast infot

Lisa ostukorvi

Muutu tugevamaks - kiiremini

Nagu keskajal oli rüütliturniir (inglise keeles „tournament“) pikk ja raske füüsiline pingutus, on seda tänapäeval heaks kehaliseks vormiks möödapääsmatu trennirežiim.

Füüsilisele pingutusele peab aga alati järgnema taastumine, sest vaid nii toimub keha kohandumine raskustega ja kasvab võime anda endast veelgi enam. King of Spades Tournament ongi loodud eesmärgiga anda füüsiliselt aktiivsele mehele läbi spetsiaalse joogisegu vajalik selleks, et suuta pidevalt kehalist koormust tõsta, pingutusest paremini taastuda ning olla tänu tugevenenud immuunsusele oma treeningutes järjepidev.

Kuidas TOURNAMENT sinu peal toimib

Tournament on segu tõhusatest toimeainetest, mis kõik aitavad uuringutele tuginedes toetada füüsiliselt aktiivset elustiili. Ühes annuses on:

Vadakuvalgu kontsentraat – 15 G

 • Suurendab jõudu ja lihasmassi
 • Parandab luutihedust
 • Aitab vähenenud aktiivsuse ning dieedi korral lihasmassi säilitada

Vadakuvalk on aktiivse elustiili lahutamatu osa, mille ülikiire imendumine tagab peale füüsilist pingutust organismi taastumisprotsesside kohese käivitamise (Reitelseder 2011; Bilsborough 2006). Vadakuvalk on uuringutes näidanud lihasmassi ning jõudu suurendavat, lihast säilitavat ja luutihedust toetavat toimet.

Hernevalgu isolaat – 10 G

 • Omab võrdväärset toimet vadakuga
 • Loob organismis anaboolse keskkonna kauemaks
 • Kerge seedida

Liigne vadakuvalgu tarbimine võib põhjustada kõhuvaevusi. Seetõttu tuleb ligi pool Tournamenti valgukogusest hernevalgu isolaadist – taimsetest valkudes ühe parima aminohappeprofiiliga proteiinist, mis oma pakutavatelt tulemustelt on vadakuga võrdväärne (Babault 2015; Banaszek 2019)

Lisaks on hernevalk suurepärase biosaadavusega, aga aeglasemini imenduv, luues organismis anaboolse keskkonna kauemaks kui lihtsalt vadakuvalku tarbides (Bilsborough 2006).

Kreatiin monohüdraat – 4 G

 • Aitab keharakkudel energiat toota
 • Suurendab lihasjõudu
 • Parandab jõuvastupidavust
 • Vähendab väsimustunnet

Kreatiin on meie lihastes looduslikult esinev orgaaniline hape, mis aitab keharakkudel energiat toota. Kreatiin kui lisand on teaduse poolt üks paremini uuritud, turvalisemaid ning efektiivsemaid jõu ja jõudluse suurendajaid, omades ühtlasi ka väsimustunnet ja depressiooni alandavat ning lihaseid kaitsvat toimet.

Tutvu uuringutega

Ternespiim (veiselt) – 3,3 G

 • Tugevdab sportlaste immuunsüsteemi
 • Toetab soolestiku tervist

Ternespiim on ülimalt toitainerikas „esimene piim“ äsja sünnitanud veiselt, mida kogutakse kuni 24 tunni jooksul peale vasika sündi. Kuna vasikas vajab ternespiima vähem kui veis seda toodab, saab seda eetiliselt kasutada ka toidulisandina.

Uuringutele tuginedes parandab ternespiim füüsiliselt aktiivsete meeste immuunsüsteemi. Kuna pidevad suured kehalised koormused nõrgestavad keha vastupanuvõimet haigustele, aitab ternespiim treeningutega jätkata ka suurenenud haiguseohu korral.

Ühtlasi toetab ternespiim soolestiku tervist. Sageli kannatavad füüsiliselt aktiivsed mehed lekkiva soole sündroomi käes, kus treeninkoormuste tõttu hakkab soolestiku limaskest läbi laskma toksiine ning baktereid. Ternespiim on uuringutes näidanud olulist soolestiku limaskesta taastavat toimet ning kasu üldisele mikrobiootale.

Tutvu uuringutega

KUIDAS TOURNAMENTI TARBIDA

Sega kolm mõõtlusikatäit Tournamenti (34 grammi) 200ml vee või piimaga. Ühtlase tekstuuri ja parima maitse saamiseks kasuta segamiseks King of Spades Goblet’it, raputades jooki nii kaua, kuni see on täielikult lahustunud.

Trennipäevadel tarbi Tournamenti kohe peale trenni lõppu, trennivabadel päevadel aga ühe vahepalana.

„Usun siiralt, et täisväärtuslik elu saab olla vaid eesmärgipärane, mõtestatud ja kõrgeid standardeid seadev, mis tihti on aga äärmiselt kurnav. Oleme Flagshipi kokku kogunud parima, mida teadusel on sellise elustiili toetuseks pakkuda ning annan sulle oma sõna – Flagshipiga tunned sa selget vahet.“

Mikk-Alvar Olle

King of Spadesi asutaja

King of Spadesi tooted

Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist