3 kuu varu
3 kuu varu3 kuu varu3 kuu varu

KING OF SPADES | 3 kuu varu

147 €

Lisa ostukorvi

Kolme Kuu Varu on parim viis nii alustada kui jätkata oma King of Spadesi teekonda, sest 90-päevane periood on piisav, tundmaks enda peal kõiki peamisi lisandi positiivseid mõjusid. Samas on oluline teada, et resveratrooli ja tsingi oluline mõju mälule ja fookusele on uuringutes avaldunud alles peale viit kuud pidevat tarvitamist. See võib tunduda pika perioodina, kuid on kahtlemata seda väärt. Nii on Kolme Kuu Varu tänu soodsamale hinnale parimaks viisiks hoida King of Spades igakuiselt oma menüüs mitte ainult tagasilanguse vältimiseks, vaid kogemaks ka võimendunud mõju ajutööle. 

Kolme Kuu Varu koosneb kolmest karbist King of Spades lisandist, millest igaüks sisaldab 88 allergeenivaba kapslit. Ühest karbist jätkub 22 päevaks, peale mida soovitame enne uue karbiga alustamist 8 päeva pausi. See puhkeperiood on vajalik selleks, et vältida organismis toote koostisosade suhtes tolerantsi teket ning kindlustada pidev progress.

Toitumisalane info

Resveratrol 200mg
Lambaläätse ekstrakt 400mg
D-aspartaat 2000mg
Viinamarjaseemne ekstrakt 150mg
Ingveriekstrakt 150mg
Tsink 15mg

KLIENDID RÄÄGIVAD

Rain Karlson

Profipoksija
★ ★ ★ ★ ★

King of Spades on aidanud mul “halbade ja väsinud päevade” arvu miinimumis hoida. Profisportlasena on mul nii füüsiline kui vaimne koormus suur, kuid King of Spadesiga on vahe suutlikkuses märgatav.

Janar Rückenberg

Pedagoog ja Sportlane
★ ★ ★ ★ ★

King of Spadesi mõju tunnen 3-5 päeva möödudes ning mul avaldub see paremas lihastoonuses ja koormusest taastumises. Julgen seda soovitada kõigile, kel on pikad tööpäevad ja aktiivne elustiil.

Priit Pihlakas

Insener
★ ★ ★ ★ ★

Olles seotud ambitsioonikate projektidega, on kurnatus kerge tulema. Peale King of Spadesiga alustamist on mu mälu, keskendumis- ja otsustusvõime tuntavalt paranenud.

Rain Karlson

Profipoksija
★ ★ ★ ★ ★

"King of Spades on abiks matšideks valmistumisel, kus parimasse võimalikku füüsilisse ja vaimsesse konditsiooni jõudmine on minu puhul sisuliselt elulise tähtsusega."

Janar Rückenberg

Tippsportlane
★ ★ ★ ★ ★

"Mõju väljendub mõnevõrra paremas lihastoonuses, olles lopsakam ja värskem."

Priit Pihlakas

Püsiklient
★ ★ ★ ★ ★

"Kui mees peaks võtma vaid üht toidulisandit, võiks selleks igasuguste sünteetiliste vitamiinide asemel olla just King of Spades."

Tee oma valik

Vali, milline tellimus sobib su elustiiliga

NB! King of Spades on ajutiselt läbi müüdud, kuid sul on võimalik teha prioriteetne eeltellimus soodushinnaga, jätkates tavapärast ostuprotsessi.