Kas
King of Spades
on mõeldud
Sinule?

King of Spades on loodud toetama väga erilist härrasmehelikku elustiili. Oled sina üks meist?
 

Maailmas, mis ei vaja enam mehisust, on siiski käputäis mehi, kes valivad vabatahtlikult väljakutsed mugavuse ja kalkuleeritud riski kindlustunde üle. Nad tunnevad sisemist tungi kombata ja nihutada enda piire, olla liider ja võtta vastutus, julgeda vääramatult käia enda valitud teel ja olla suuremeelne oma võitudes ning väärikas kaotustes.

Selline härrasmehelik elustiil on väga rahuldustpakkuv, kuid samas äärmiselt nõudlik – nii vaimselt kui füüsiliselt. Ülikiire ja stressirohke elutempo toob endaga kaasa ebaoptimaalse meheliku hormonaaltasakaalu, kehakaalu tõusu, madala intensiivsusega kroonilised põletikud ning vaimu väsimise. Selline elukestev väljakutse on jõukohane vaid vähestele – meestele, kes on valmis oma eesmärkide nimel endast kõik andma.

See ongi härrasmehelikkuse olemus – staatus, mis ei kaasne päritolu, töö ega jõukuse, vaid ainult tules karastumisega.

 

Tundsid Sa end ära?
 

Kui vastasid "ei", on King of Spadesil sulle vähe pakkuda. Kui su sisetunne ütleb aga “jah”, siis oled sa just nüüd leidnud King of Spadesis endale võimsa liitlase, mis suudab sind su teel palju aidata.

King of Spades on toidulisand, mis on formuleeritud spetsiaalselt toetama ülinõudlikku, aktiivset ja stressirohket elustiili. Meie naturaalsed ja teaduslikult tõestatud mõjuga tõhusad koostisosad aitavad võidelda suutlikkuse langusega, mis tulenevad tänapäeva kiirest elutempost, suurest vastutusekoormast, sageli ebaoptimaalsetest toitumisvalikutest ning keskkonnatoksiinidest. Nii tunned end tugevama, fokusseerituma ja energilisemana, suutes enda eesmärkide saavutamisel rakendada kogu oma naturaalset potentsiaali, mille loodus on sulle kaasa andnud.

Tee oma valik

Vali, milline tellimus sobib su elustiiliga

NB! King of Spades on ajutiselt läbi müüdud, kuid sul on võimalik teha prioriteetne eeltellimus soodushinnaga, jätkates tavapärast ostuprotsessi.