Tõhusad koostisosad
puhtast
loodusest

TÄISNATURAALSED KOOSTISOSAD, MIS SIND AITAVAD

King of Spades on unikaalne segu tugevatoimelistest ja end kliinilistes uuringutes tõestanud naturaalsetest koostisosadest, mis tänu õigele vahekorrale ning optimaalsetele toimeaine kogustele aitavad kaasaja mehel maksimeerida oma naturaalset potentsiaali nii parema kehakompositsiooni, vaimse võimekuse ja stressitaluvuse kui vähenenud südame veresoonkonna haiguste riski näol.

 

RESVERATROOL

Tuntud ka kui tervise imemolekul, on ta uuringutes näidanud metabolismi kiirendavat, mälu ja vaimset suutlikkust parandavat, põletikke alandavat ja reproduktiivsüsteemi toetavat toimet.

D-ASPARTAAT

Aminohape, mille ülesandeks on ajufunktsioonide signaliseerimine, on uuringutes näidanud ka olulist positiivset mõju meeste hormonaaltasakaalule ja viljakusele.

LAMBALÄÄTSE EKSTRAKT

Oluline kaaslane aktiivsele mehele, mis uuringutele tuginedes suurendab lihasmassi ja jõudu, alandab keharasva ja parandab insuliinitundlikkust.

 

VIINAMARJASEEMNE EKSTRAKT

Sel tugeval antioksüdandil on leitud põletikke alandav, verevarustust suurendav ja tervislikku kehakompositsiooni hoida aitav toime.

INGVERI EKSTRAKT

Tugevatoimeline ekstrakt, millel on uuringutega tuvastatud “halba” LDL kolesterooli ja põletikke alandav, rakukahjustusi ennetav ning seedetrakti tugevdav toime.

TSINK

Üks olulisemaid mineraale meeste tervisele, toetab tsink tervislikku hormonaaltasakaalu, parandab vaimset võimekust, suguorganite tööd ning üldist tujufooni.

 
Toitumisalane info ja teadusuuringud
 

KUIDAS KING OF SPADESI TARBIDA

Meie 1930-ndate stiilis disainitud metallkarbis on 88 kapslit King of Spades lisandit. Parimate tulemuste saamiseks võta 2 kapslit hommikul ning 2 kapslit enne magamaminekut tühja kõhu peale.

Ühes karbis on 22 päevast annust (88 kapslit), mille lõppemisel on soovitatav enne uue karbiga alustamist hoida 8 päeva pausi. Lühikesed puhkeajad ennetavad su kehal tolerantsi tekkimist King of Spadesi koostisosade vastu, kindlustamaks selle pikaajalise maksimumefekti sinu jõudluse säilitamiseks.

Tee oma valik

Vali, milline tellimus sobib su elustiiliga

NB! King of Spades on ajutiselt läbi müüdud, kuid sul on võimalik teha prioriteetne eeltellimus soodushinnaga, jätkates tavapärast ostuprotsessi.