Korduma kippuvad küsimused

Kas ma peangi jääma King of Spadesi võtma? Mis juhtub siis, kui ma võtmise katkestan?

King of Spadesi eesmärgiks on toetada mehe organismi viisil, mis aitab mehel rakendada kogu tema naturaalset potentsiaali, hoolimata tänapäeval nii tavalisest ülikõrgest füüsilisest ja vaimsest stressist ning tihti mitteideaalsetest elustiilivalikutest. Soovitame tungivalt enne uue karbiga alustamist hoida tarbimisskeemis 8-päevast pausi, mis ei luba kehal toimeainetega liigselt harjuda ning seeläbi King of Spadesi toimet vähendada.

Kuna King of Spadesi koostisosad on looduslikud ning tasakaalustavad, mitte ei vii organismi tasakaalust välja, siis võib nõudliku elustiili puhul King of Spadesi võtta kuust kuusse ning aastast aastasse.

King of Spades ei tekita sõltuvust ning selle võtmise võib igal ajal soovi korral lõpetada. Võtmise katkestamisel tuleb eeldada, et elustiilis olulisi muudatusi tegemata pöördub organism samasse seisundisse, kus ta oli enne King of Spadesi võtmisega alustamist. Samas on välistatud, et King of Spadesi võtmise lõpetamine viib organismi töövõime allapoole esialgset taset.

Kas King of Spades sisaldab keelatud või WADA dopingunimekirjas olevaid aineid?

Ei. King of Spadesi koostisained ning nende kogused on tunnistatud Eesti Ravimiameti poolt seadustega kooskõlas olevaks ning on tervisele täiesti ohutud.

Miks on King of Spadesi kapslid nii suured?

King of Spades koosneb vaid looduslikest koostisosadest ning hoolimata sellest, et paljud on neist ekstrakti kujul ehk tugevalt kontsentreeritud, vajavad looduslikud preparaadid oodatud tulemuse saavutamiseks küllaltki suuri koguseid. King of Spadesis leiduvad toimeainete kogused on samad, mida on kasutatud positiivseid tulemusi andnud inimuuringutes. Väiksemaid koguseid kasutades ei oleks King of Spades sama tõhus.

Kui kaua võtab aega transport? Millal ma oma paki kätte saan?

Saadetise paneme teele hiljemalt tellimuse vastu võtmise päevale järgneval tööpäeval. Kui aga tellimus on esitatud tööpäeval enne kella 16.00, anname endast parima, et sinu pakk Smartpostile üle anda veel samal päeval. Transport sulle sobivasse pakiautomaati võtab aega 1-3 päeva.

Mis eelise annab King of Spadesi Eestis tootmine?

Toodame King of Spadesi Eestis, Euroopa Liidu Ravimiameti poolt litsenseeritud ravimitehases, et tagada parim võimalik tootmiskvaliteet. Eestis tootmise eeliseks on sujuv suhtlus, tootmisüksuse kiire reageerimisaeg ning ülihea hinna-kvaliteedi suhe. King of Spadesi tootmine mõnes muus Euroopa Liidu liikmesriigi võrdväärse kvaliteediga tehases kajastuks märkimisväärselt kõrgemas toote hinnas.

Kas King of Spadesil esineb kõrvalmõjusid? Kui jah, siis milliseid?

King of Spadesi koostisosad on looduslikud ning tunnistatud täiesti ohutuks.

Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist