Väärikas sheiker.

Goblet

24.00€

Goblet (tõlkes „peeker“) on roostevabast terasest 500ml mahutavusega sheiker, mis tänu topeltseintele hoiab joogi temperatuuri pikka aega stabiilse. Lisaks on sheikeril kahekordne segamissüsteem, sobides suurepäraselt taastusjoogipulbrite lahustamiseks.


Ajutiselt otsas

Väärikas kaaslane

Goblet on palju enam kui lihtsalt sheiker. Olles valmistatud roostevabast terasest, on ta erinevalt plastsheikeritest antibakteriaalne ega erita ka ohtlikke kemikaale. Lisaks peitub soliidse välimuse taga topeltseintega termostruktuur, mis aitab joogil pikka aega oma temperatuuri säilitada.

Nii saad lisaks igapäevasele taastusjoogi segamisele võtta Gobletiga pikale autosõidule või matkale kaasa kuuma kohvi või nautida rannas jääkuubikutega külma sheiki.

Hoiab joogi temperatuuri

Antibakteriaalne

Roostevabast terasest

„Gobleti puhul on meie eesmärgiks pakkuda sheikerit, mis nii välimuselt kui funktsionaalsuselt oleks peajagu üle tavalistest plastmassist sheikeritest. Olles roostevabast terasest, on Goblet antibakteriaalne ega erita ebameeldivaid lõhnu ning kahjulikke plastühendeid. Ühtlasi toimib Goblet termosena – tänu topeltseintele hoiab ta kuumad joogid kuumana ja külmad külmana. Soliidne mattmust välimus aga lubab sheikerit hoida ka töölaual, mitte sahtlisse peidetuna.“

Mikk-Alvar Olle

King of Spadesi asutaja

King of Spadesi tooted

Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist