Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

23.07.2018
Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees
Telli King of Spades siit


Mikk siin King of Spadesist. Astun kohe Sangaste lossi, mis on muudetud kenaks butiikhotelliks. Ja nende uste taga ootab mind hea seltskond, kuid ka, mis siin salata, kvaliteetne alkohol ja sigarid.

Nagu sa võibolla tead, siis põhimõtteliselt kõik meelemürgid löövad meie jõudlusesse mõlke. Ja mida vanemaks me saame, seda selgemini tunneme me, et tuksis ei ole mitte ainult järgmine päev, vaid pidu nädala lõpus annab uimases olekus ja ähmastunud fookuses tunda ka veel järgmise nädala esimeses pooles.

Selles videos, mille kohe algav teine osa on filmitud järgmise päeva hommikul, räägin ma minu meelest kõige olulisemast asjast, kuidas peo tagajärjed enda sees likvideerida. Aga enne veel – õhtused King of Spadesi kapslid sisse, sest lambalääts aitab aeglustada atsetaldehüüdi, peamise pohmelli põhjustaja, kogunemist kehas ja resveratrool on tugev mittesteroidne põletikualandaja, mis aitab peavalu vastu.

Hommikul kell 6.30


Ma olen maganud 4 tundi, pehmelt öeldes hõre on olla, aga mul on spordiriided seljas. Olen ma hulluks läinud? Pohmelliga ei ole soovitav sporti teha! Ma kohe räägin.

Pohmelliga spordi tegemine ei tundu esmapilgul tõesti hea mõttena – peaasjalikult seetõttu, et sul on kehas vedelikupuudus ning sport viib veel omakorda vett kehast välja. Ühtlasi võib see vererõhku veelgi tõsta. Miks mina siis seda teen?

Põhjus on lihtne ja oluline, kuid kahjuks sageli ülevaadatud. Nimelt vallandab füüsiline vallandab su kehas õnnehormoonide tootmise – dopamiin, serotoniin, endorfiin. See aitab aga kõige tõhusamalt suurima pohmelli kaaskondlase – ärevuse ja depressiooni vastu, mida liigne alkohol põhjustab ja mis on paljuski minu hinnangul suurim põhjus, miks peo negatiivsed järellainetused veel mitu päeva su jõudlust rikuvad. Lihtsa peavalutabletiga saab peavalu kontrolli alla, kuid ärevust ega depressiivseid mõtteid mitte.

Kõige tähtsam pohmelliga trenni tegemise juures on see, et mingit tulemust me sellises staadiumis tegema ei läheks. Peamine eesmärk on anda kehale nii palju koormust, et ta vallandaks õnnehormoone ilma oluliselt dehüdratsiooni ja vererõhku tõstmata. Mina teen nii, et kõigepealt jooksen end umbes 10 minutit soojaks, siis teen 100 kükki, 50 kätekõverdust ja kui ma tunnen end eriti seikluslikuna, siis paarkümmend kosmonauti otsa.

Aga tempo peab vastama sinu treenituse ja pohmelli astmele. Võib juhtuda, et jooksmine asemel saad ainult kõndida ning saja küki asemel 20 teha – juba seegi aitab.

Ja loomulikult joo ohtralt vett ning vaata, et selliseid pidusid oleks võimalikult vähe.

Kui sul hakkab King of Spades otsa saama, siis www.kingofspades.ee saad endale kiiresti lisa tellida.

Oled skeptiline?

See on mõistetav ja mõistlik, kuna toidulisanditurg on täis tooteid, mille kvaliteet ja toime on küsitavad. King of Spadesi aluspõhimõteteks on aga ausus ja läbipaistvus.

Veendu selles ise, klõpsates allpool asuvatele sind huvitavatele küsimustele ning luba mul isiklikult lahti seletada, kas ja kuidas saab King of Spades sulle abiks olla. Minu mehesõna.

Mikk-Alvar Olle
King of Spades asutaja

 

Vaata, kuidas King of Spades sind aidata saab
Klõpsa videoakna all asuvatele sulle olulistele küsimustele ja meie asutaja Mikk vastab sulle.

play_arrowKuidas mina King of Spadesist kasu saan?1:31

play_arrowKui kiiresti ma mõjusid tunnen?0:36

play_arrowKas tervislikust toitumisest ei piisa?0:25

play_arrowKas King of Spades on teaduspõhine?0:43

play_arrowKas ma peangi jääma King of Spadesi võtma?0:48

play_arrowKuidas King of Spadesi toodetakse?0:52

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik...

Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik...

18.02.2019
Seda, kui raskelt mõjub krooniline suitsetamine mehe tervisele, teame kõik. Samas ei räägita üldse sellest, mis on enneaegse suremuse riski arvestades 3(!) korda ohtlikum kui suitsetamine.
[...]
Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

20.02.2018
Kuidas õige muusika kuulamise faaside planeerimise ja õige muusika valikuga saad oma sportlikke tulemusi tõsta kuni 10%.
[...]
Vabariigi sünnipäeva eri: kas alkohol teeb sind paksuks?

Vabariigi sünnipäeva eri: kas alkohol teeb sind paksuks?

20.02.2017
Usutavasti on pea iga mittekarsklasest mees, kes siiski enda tervisest ja välimusest lugu peab, töönädala lõpus ühe lõõgastava dringi ajal mõelnud...
[...]
Mõõda enda närvisüsteemi robustsust...pulsivööga

Mõõda enda närvisüsteemi robustsust...pulsivööga

04.02.2019
Pulsivööd kasutatakse enamasti kalorikulu mõõtmiseks, kuid tegelikult on tal üks...vaat et olulisemgi kasutusvõimalus veel...
[...]
Kas su sõbrad on tahtmatult hoopis su vaenlased?

Kas su sõbrad on tahtmatult hoopis su vaenlased?

21.08.2017
Sõprus on, eriti meie – meeste – hulgas kui Püha Graal. Ja sõpru vajame me sotsiaalsete olenditena absoluutselt kindlasti. 
[...]
Kas sina elad mõtestatud elu? Raamatusoovitus!

Kas sina elad mõtestatud elu? Raamatusoovitus!

20.03.2018
Oled sa nõus, et meest käivitavaks jõuks ei ole mitte naudinguiha, nagu arvas Freud ega võimuiha, mida väitis Adler, vaid soov elada mõtestatud ja eesmärgipärast elu?
[...]
See on sinu vaimse stressi tegelik allikas...

See on sinu vaimse stressi tegelik allikas...

30.05.2017
Ettevõtlike ja suure saavutusvajadustega meeste seas on pidev vaimne stress ja depressioon suur probleem, sest mida rohkem soovid ära teha, seda rohkem takistusi oma teel kohtad.
[...]
Miks mu vorm paremaks ei lähe – ma ju toitun tervislikult?!

Miks mu vorm paremaks ei lähe – ma ju toitun tervislikult?!

22.01.2019
...see küsimus vaevab paljusid neid, kes on oma toidulaualt jätnud ära madalakvaliteetse nn. rämpstoidu, kuid ei suuda siiski...
[...]