Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

23.07.2018
Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees
Telli King of Spades siit


Mikk siin King of Spadesist. Astun kohe Sangaste lossi, mis on muudetud kenaks butiikhotelliks. Ja nende uste taga ootab mind hea seltskond, kuid ka, mis siin salata, kvaliteetne alkohol ja sigarid.

Nagu sa võibolla tead, siis põhimõtteliselt kõik meelemürgid löövad meie jõudlusesse mõlke. Ja mida vanemaks me saame, seda selgemini tunneme me, et tuksis ei ole mitte ainult järgmine päev, vaid pidu nädala lõpus annab uimases olekus ja ähmastunud fookuses tunda ka veel järgmise nädala esimeses pooles.

Selles videos, mille kohe algav teine osa on filmitud järgmise päeva hommikul, räägin ma minu meelest kõige olulisemast asjast, kuidas peo tagajärjed enda sees likvideerida. Aga enne veel – õhtused King of Spadesi kapslid sisse, sest lambalääts aitab aeglustada atsetaldehüüdi, peamise pohmelli põhjustaja, kogunemist kehas ja resveratrool on tugev mittesteroidne põletikualandaja, mis aitab peavalu vastu.

Hommikul kell 6.30


Ma olen maganud 4 tundi, pehmelt öeldes hõre on olla, aga mul on spordiriided seljas. Olen ma hulluks läinud? Pohmelliga ei ole soovitav sporti teha! Ma kohe räägin.

Pohmelliga spordi tegemine ei tundu esmapilgul tõesti hea mõttena – peaasjalikult seetõttu, et sul on kehas vedelikupuudus ning sport viib veel omakorda vett kehast välja. Ühtlasi võib see vererõhku veelgi tõsta. Miks mina siis seda teen?

Põhjus on lihtne ja oluline, kuid kahjuks sageli ülevaadatud. Nimelt vallandab füüsiline vallandab su kehas õnnehormoonide tootmise – dopamiin, serotoniin, endorfiin. See aitab aga kõige tõhusamalt suurima pohmelli kaaskondlase – ärevuse ja depressiooni vastu, mida liigne alkohol põhjustab ja mis on paljuski minu hinnangul suurim põhjus, miks peo negatiivsed järellainetused veel mitu päeva su jõudlust rikuvad. Lihtsa peavalutabletiga saab peavalu kontrolli alla, kuid ärevust ega depressiivseid mõtteid mitte.

Kõige tähtsam pohmelliga trenni tegemise juures on see, et mingit tulemust me sellises staadiumis tegema ei läheks. Peamine eesmärk on anda kehale nii palju koormust, et ta vallandaks õnnehormoone ilma oluliselt dehüdratsiooni ja vererõhku tõstmata. Mina teen nii, et kõigepealt jooksen end umbes 10 minutit soojaks, siis teen 100 kükki, 50 kätekõverdust ja kui ma tunnen end eriti seikluslikuna, siis paarkümmend kosmonauti otsa.

Aga tempo peab vastama sinu treenituse ja pohmelli astmele. Võib juhtuda, et jooksmine asemel saad ainult kõndida ning saja küki asemel 20 teha – juba seegi aitab.

Ja loomulikult joo ohtralt vett ning vaata, et selliseid pidusid oleks võimalikult vähe.

Kui sul hakkab King of Spades otsa saama, siis www.kingofspades.ee saad endale kiiresti lisa tellida.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Buda munga tehnika, mis aitab mul fookust hoida

Buda munga tehnika, mis aitab mul fookust hoida

02.05.2017
Kindlasti tead, mis tunne see on, kui sa ei suuda teinekord lõpetada isegi küllalt lihtsat ülesannet nagu e-maili kirjutamine või kirja mõttega läbi lugemine...
[...]
Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

04.09.2017
Insener ja ettevõtja räägib, miks tema kasutab King of Spadesi ning milliste väljakutsete ja pingetega tuleb tal oma eesmärkide saavutamiseks silmitsi seista.
[...]
Wim Hofi karastamise väljakutse Grand Finale

Wim Hofi karastamise väljakutse Grand Finale

31.01.2017
Kutsusime King of Spadesi jaanuari alguse uudiskirjas kõiki osa võtma Hollandi jäämehe Wim Hofi külma dušiga karastamise väljakutsest...
[...]
Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik...

Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik...

18.02.2019
Seda, kui raskelt mõjub krooniline suitsetamine mehe tervisele, teame kõik. Samas ei räägita üldse sellest, mis on enneaegse suremuse riski arvestades 3(!) korda ohtlikum kui suitsetamine.
[...]
Kuidas küll kõiki King of Spadesi jõudlust tõstvaid tehnikaid meeles hoida?

Kuidas küll kõiki King of Spadesi jõudlust tõstvaid tehnikaid meeles hoida?

13.03.2018
Teadmine, aga mitte tegemine on sama mis mitte teadmine. Mitte ühestki meie jõudlust tõstvast tehnikast pole kasu, kui lihtsalt ei tule meelde...
[...]
Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

17.06.2019
Jaanipäev on tulekul ja kui on üks püha, kus tunneme kollektiivset kohustust kõvasti napsu võtta, siis see ongi just jaanipäev. Rohke alkoholitarvitamisega ei pane me korralikku põntsu...
[...]
Mehine ehe, mis leevendab stressi.

Mehine ehe, mis leevendab stressi.

25.09.2017
Kui seda ehet kannavad klassikalise ja ajatu meeste stiili ikoonid nagu Sotheby’s Real Estate juht Alexander Kraft, Itaalia tööstur Matteo Marzotto ja Bugatti ülem Stephan Winkelmann, sobib see ehe ka sinu mehelikku elegantsi esile tooma.
[...]
Kaitse  end  kui  härrasmees!  Profipoksija  Rain  Karlson  tutvustab  kaitsetehnikaid  poksis.

Kaitse end kui härrasmees! Profipoksija Rain Karlson tutvustab kaitsetehnikaid poksis.

02.07.2018
Elu on täis ootamatuid olukordi – meeldivate kõrval ka ebameeldivaid. Härrasmeestena proovime iga arusaamatust rahulikult ning lõpuni sõnadega lahendada, kuid...
[...]