Sulle olulist teadusmaailmast

23.01.2017
Sulle olulist teadusmaailmast

Verivärske teadusuuring (Lee et al. 2016*) kinnitab seda, mida on leidnud ka paljud eelnevad uuringud - viinamarjad, eriti nende polüfenoolirikkad komponendid nagu resveratrool ja seemned, toetavad olulisel määral ajutööd.

Resveratrool ning viinamarjaseemne ekstrakt King of Spadesis parandavad tähelepanuvõimet ja lühimälu ning aitavad vältida vaimse võimekuse langust.

Pikaajalises, kuus kuud väldanud uuringus võeti katsealusteks inimesed, kelle mälu ja info protsessimise võime oli näitamas kerget langustendentsi. Katsealused jaotati kaheks – kontrollgrupile manustati platseebot ning teisele grupile 72 grammist viinamarjadest valmistatud preparaati.

Uuringu lõpptulemused näitasid, et platseebogrupil jätkus aju metabolismi ning vaimse võimekuse langus, aktiivse viinamarjapreparaadi tarbijatel oli aga aju metabolism stabiliseerunud ning selle grupi katsealused näitasid WAIS testis (Wechsler Adult Intelligence Scale) olulisel määral paranenud tulemusi nii tähelepanuvõimes kui lühimälus.


Kommentaariks:

Iga annus King of Spadesi sisaldab 200 mg resveratrooli ning 150 mg viinamarjaseemne ekstrakti, mis ületab käesolevas uuringus manustatud preparaadi kasulike ainete hulga mitmekordselt.

Inglisekeelne uuringu abstrakt asub siin

*Examining the impact of grape consumption on brain metabolism and cognitive function in patients with mild decline in cognition: Adouble-blinded placebo controlled pilot study. Lee J, Torosyan N, Silverman DH. Exp Gerontol. 2016 Nov 14Examining

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Floating – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

Floating – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

09.10.2017
Ühes oma päris esimestest videotest tutvustas Mikk floatingut, kuid nüüd võtab ta sind läbi video ühele seansile kaasa ja palub floatingu eksperdil Veikol sellest praktikast veel lisaks rääkida.
[...]
Nelja nädalaga jääauku. Miks küll?

Nelja nädalaga jääauku. Miks küll?

01.01.2018
Täna on 31. detsember, kell on vähem kui 10.00 hommikul ning täna saab mul täis esimene aasta end teadlikult külma veega karastamisest. Selle tähistamiseks sõidangi praegu Pirita Jahisadamasse...
[...]
Tee otsuseid nagu miljardär

Tee otsuseid nagu miljardär

15.05.2018
Mikk  räägib  seekordses  videos,  kuidas  võtab  otsuseid  vastu  isetehtud  (self-made)  USA  ärihiid  David  Osborn,  kellele  kuulub  Ameerika  üks  suuremaid  kinnisvaravahendusfirmasid  ning  osalusi  veel  ligi 30...
[...]
Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

17.06.2019
Jaanipäev on tulekul ja kui on üks püha, kus tunneme kollektiivset kohustust kõvasti napsu võtta, siis see ongi just jaanipäev. Rohke alkoholitarvitamisega ei pane me korralikku põntsu...
[...]
Unustatud näoilme, mis vabastab rahuloluhormoonid

Unustatud näoilme, mis vabastab rahuloluhormoonid

09.04.2018
Kas sa soovid endas vallandada heaolu- ja õnnehormoone, alandada stressitaset ning kõige tipuks olla mõjukam ning panna teised endasse positiivselt suhtuma?
[...]
Mõtteviis, mis toob talisupluse väljakutsel edu

Mõtteviis, mis toob talisupluse väljakutsel edu

10.12.2018
Oled meie 1. jaanuari talisupluse väljakutse vastu võtnud? Võimas! See näitab, et oled teadlikult valmis oma mugavustsoonist välja astuma...
[...]
Kuidas King of Spades on tehtud
kingofspades

Kuidas King of Spades on tehtud

06.05.2016
Selleks, et mõista, kuidas King of Spadesi toodetakse, tahame avada Sulle meie tehase virtuaalväravad ning kutsuda Sind ringkäigule meie tehasesse.
[...]
Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

04.09.2017
Insener ja ettevõtja räägib, miks tema kasutab King of Spadesi ning milliste väljakutsete ja pingetega tuleb tal oma eesmärkide saavutamiseks silmitsi seista.
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist