Sina versus Defender - teeme võidu!

28.05.2018
Sina versus Defender - teeme võidu!
Telli King of Spades siit


Tere! Mikk siin King of Spadesist. Ehk mäletad, kui eelmise aasta detsembrikuus tutvustasin sulle oma äsja ostetud ning kohutavas seisukorras Land Rover Defenderit. Rääkisin siis, et Defender on nagu mees – eesmärgipärane ja tugev tööloom, kuid vajab siiski korralikku hoolt ning et kui sa ei laseks autot nii kohutavasse seisundisse vajuda, siis veel vähem tohiksid sa seda iseendaga teha.

Praegu on õige aeg teha sellele videole järg, kus räägin, milline progress mul autoga on olnud, toon sisse ühe olulise paralleeli ja pakun välja “võiduajamise”.

Nagu näed, siis väga palju pole auto välimusega muutunud – ta on endiselt lapiline ja roostes; keretöödeni ei ole ma peale poolt aastat auto omamist veel jõudnud...ja miks? Sest kogu ressurss on läinud sinna, mis on välimusest olulisem aga mida esmapilgul ei märka – mootor, sillad, pidur, sidur.. Ehk nüüd on kätte jõudnud viimaks see aeg, et ma saan temaga legaalselt sõita – masin on arvel, ülevaatus ja kindlustus tehtud. Selge on aga see, et sõitmine ei ole kaugelt veel nii mõnus, kui ta peaks olema.

Raha on seni Defenderi peale kulunud rohkem kui ma tahaks ja planeerinud olin. Nii kehtib ikka ja jälle vana tõde – tuleb osta võimalikult hea toorik, kuna kui masinal on “köis juba libisema lastud” kulub ta ennistamisele kunagisse hiilgusesse palju rohkem ressursse kui enam-vähem mõistlikus korras auto edasine jooksev hooldus.

Selles infos ei ole ju ometi midagi uut, kuid soovin siia sisse tuua olulise paralleeli. Umbes nädalapäevad tagasi ostis meie hea püsiklient King of Spadesi 3 Kuu Varu oma isale kingituseks. Tema isa on Eesti absoluutne tipp selles, mida ta teeb. Ta on lasknud 40 aastat gaas põhjas, on olnud kogu aeg eesmärgistatud, hoolitsenud selle eest, et ta perel oleks kõik olemas, tegelenud filantroopiaga jne. Kuid kõige selle juures on ta ära unustanud kõige tähtsama – iseenda; enda heaolu ja enda tervise. Kusjuures tihti, kui me end sellises situatsioonis avastame, on inimlik kompensatsioonimehanism see, et soovime enda olukorda parandada välise atribuutikaga – uued kallid mänguasjad, kellad, ülikonnad. See aga paraku ei aita meil lahendada seda tuumikprobleemi.

Ehk siis kui mina oleks alustanud auto renoveerimist keretöödest, oleks mul kahtlemata väga ilus ja särava värviga auto, kuid ta seisaks aianurgas ja temaga ei saaks sõita.

Sina, kes sa seda videot vaatad, elad suure tõenäosusega samade printsiipide järgi – oled motiveeritud ja kõrge saavutusvajadusega mees, kuid probleem selle elustiili juures on fakt, et see on tohutult kurnav. Seetõttu on ülimalt oluline jälgida, et me ei laseks “köit libisema”. Kui sa seda veel teinud ei ole, pööra selle vältimisele väga suurt tähelepanu, kuid samas on enam kui kindel, et sinu lähemas tutvusringkonnas on selliseid mehi omajagu – äkki isa, sõber, äripartner?

Teed neile ainult head, kui hoolitseva murelikkusega viskad nendega kohtudes õhku sellesama mõtte, et kui köis on korra libisema lastud, on seda ülikeeruline jälle enda haardesse saada ning erinevalt autost me oma kehale uusi varuosasid osta ei saa. Selline väike remark aitab sageli rohkem kui visiit arsti juurde. Aga nüüd väike võistlus – mina jätkan oma võimaluste piires Defenderi renoveerimist ja sina investeeri senisest rohkem aega ja raha enda suutlikkuse tõstmisele. Vaatame, kumb enne valmis jõuab. Minu plaan on Defenderiga ühele poole saada käesoleva aasta lõpuks – see on minu välja öeldud veksel. Kui kaugele sina aasta lõpuks jõuad?

Tähelepanu, valmis olla, start!

Oled skeptiline?

See on mõistetav ja mõistlik, kuna toidulisanditurg on täis tooteid, mille kvaliteet ja toime on küsitavad. King of Spadesi aluspõhimõteteks on aga ausus ja läbipaistvus.

Veendu selles ise, klõpsates allpool asuvatele sind huvitavatele küsimustele ning luba mul isiklikult lahti seletada, kas ja kuidas saab King of Spades sulle abiks olla. Minu mehesõna.

Mikk-Alvar Olle
King of Spades asutaja

 

Vaata, kuidas King of Spades sind aidata saab
Klõpsa videoakna all asuvatele sulle olulistele küsimustele ja meie asutaja Mikk vastab sulle.

play_arrowKuidas mina King of Spadesist kasu saan?1:31

play_arrowKui kiiresti ma mõjusid tunnen?0:36

play_arrowKas tervislikust toitumisest ei piisa?0:25

play_arrowKas King of Spades on teaduspõhine?0:43

play_arrowKas ma peangi jääma King of Spadesi võtma?0:48

play_arrowKuidas King of Spadesi toodetakse?0:52

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Lugemissoovitus: Extreme Ownership – How U.S. Navy SEALs lead and win

Lugemissoovitus: Extreme Ownership – How U.S. Navy SEALs lead and win

05.02.2017
Kes meist ei oleks lugenud mõnd juhtimisraamatut, mis sisuliselt on mitusada lehekülge ümmargust, tavaellu rakendamatut teooriat.
[...]
Tee ise: tõeliselt maitsvad (ja kvaliteetsed!) proteiinibatoonid

Tee ise: tõeliselt maitsvad (ja kvaliteetsed!) proteiinibatoonid

27.03.2017
Kiire elutempo juures ei jõua me sageli süüa, rääkimata õigete asjade söömisest. Poelettidel saada olevad valgubatoonid, mis tunduvad...
[...]
Kuus tassi kohvi päevas? Tõsiselt?

Kuus tassi kohvi päevas? Tõsiselt?

11.09.2017
Jah, tõesti, kui soovime saada sama palju polüfenoole kui jaapanlased – pikaealisuse ning noorusliku jõu ja energia võtit.
[...]
Tee ise: vähem vaimseid- ja lihaspingeid ning parem uni.

Tee ise: vähem vaimseid- ja lihaspingeid ning parem uni.

31.07.2017
Magneesium on tsingi kõrval, mida sisaldab ka King of Spades, ülioluliseks mineraaliks, mida piisavas koguses ainult toidust kätte saada muutub üha keerulisemaks.
[...]
Lennukilt maha värske ja energilisena? Kuidas see võimalik on?

Lennukilt maha värske ja energilisena? Kuidas see võimalik on?

08.05.2017
Kuidas olla ka lennureisi lõpus värske ja energiline ja mitte tavapäraselt punaste silmade, seedeprobleemide ja paistes jalgadega.
[...]
Kikkpoksikuulsus Mirkko Moisar räägib edu alustest ja King of Spadesist

Kikkpoksikuulsus Mirkko Moisar räägib edu alustest ja King of Spadesist

02.10.2017
Eesti edukamaid ja tuntumaid kikkpoksijaid Mirkko Moisar on inspireeriv, teotahteline ja sirgjooneline. Mikk küsis küsimusi ja Mirkko vastas.
[...]
Mehine ehe, mis leevendab stressi.

Mehine ehe, mis leevendab stressi.

25.09.2017
Kui seda ehet kannavad klassikalise ja ajatu meeste stiili ikoonid nagu Sotheby’s Real Estate juht Alexander Kraft, Itaalia tööstur Matteo Marzotto ja Bugatti ülem Stephan Winkelmann, sobib see ehe ka sinu mehelikku elegantsi esile tooma.
[...]
Asenda oma mehine hommikusöök just sellega!

Asenda oma mehine hommikusöök just sellega!

01.08.2018
Soe suveilm toob endaga kaasa lisaks D-vitamiini varude täitmisele aga ka kaks olulist muutust meie suutlikkust oluliselt mõjutavas teguris – söömises.
[...]