Sina versus Defender - teeme võidu!

28.05.2018
Sina versus Defender - teeme võidu!
Telli King of Spades siit


Tere! Mikk siin King of Spadesist. Ehk mäletad, kui eelmise aasta detsembrikuus tutvustasin sulle oma äsja ostetud ning kohutavas seisukorras Land Rover Defenderit. Rääkisin siis, et Defender on nagu mees – eesmärgipärane ja tugev tööloom, kuid vajab siiski korralikku hoolt ning et kui sa ei laseks autot nii kohutavasse seisundisse vajuda, siis veel vähem tohiksid sa seda iseendaga teha.

Praegu on õige aeg teha sellele videole järg, kus räägin, milline progress mul autoga on olnud, toon sisse ühe olulise paralleeli ja pakun välja “võiduajamise”.

Nagu näed, siis väga palju pole auto välimusega muutunud – ta on endiselt lapiline ja roostes; keretöödeni ei ole ma peale poolt aastat auto omamist veel jõudnud...ja miks? Sest kogu ressurss on läinud sinna, mis on välimusest olulisem aga mida esmapilgul ei märka – mootor, sillad, pidur, sidur.. Ehk nüüd on kätte jõudnud viimaks see aeg, et ma saan temaga legaalselt sõita – masin on arvel, ülevaatus ja kindlustus tehtud. Selge on aga see, et sõitmine ei ole kaugelt veel nii mõnus, kui ta peaks olema.

Raha on seni Defenderi peale kulunud rohkem kui ma tahaks ja planeerinud olin. Nii kehtib ikka ja jälle vana tõde – tuleb osta võimalikult hea toorik, kuna kui masinal on “köis juba libisema lastud” kulub ta ennistamisele kunagisse hiilgusesse palju rohkem ressursse kui enam-vähem mõistlikus korras auto edasine jooksev hooldus.

Selles infos ei ole ju ometi midagi uut, kuid soovin siia sisse tuua olulise paralleeli. Umbes nädalapäevad tagasi ostis meie hea püsiklient King of Spadesi 3 Kuu Varu oma isale kingituseks. Tema isa on Eesti absoluutne tipp selles, mida ta teeb. Ta on lasknud 40 aastat gaas põhjas, on olnud kogu aeg eesmärgistatud, hoolitsenud selle eest, et ta perel oleks kõik olemas, tegelenud filantroopiaga jne. Kuid kõige selle juures on ta ära unustanud kõige tähtsama – iseenda; enda heaolu ja enda tervise. Kusjuures tihti, kui me end sellises situatsioonis avastame, on inimlik kompensatsioonimehanism see, et soovime enda olukorda parandada välise atribuutikaga – uued kallid mänguasjad, kellad, ülikonnad. See aga paraku ei aita meil lahendada seda tuumikprobleemi.

Ehk siis kui mina oleks alustanud auto renoveerimist keretöödest, oleks mul kahtlemata väga ilus ja särava värviga auto, kuid ta seisaks aianurgas ja temaga ei saaks sõita.

Sina, kes sa seda videot vaatad, elad suure tõenäosusega samade printsiipide järgi – oled motiveeritud ja kõrge saavutusvajadusega mees, kuid probleem selle elustiili juures on fakt, et see on tohutult kurnav. Seetõttu on ülimalt oluline jälgida, et me ei laseks “köit libisema”. Kui sa seda veel teinud ei ole, pööra selle vältimisele väga suurt tähelepanu, kuid samas on enam kui kindel, et sinu lähemas tutvusringkonnas on selliseid mehi omajagu – äkki isa, sõber, äripartner?

Teed neile ainult head, kui hoolitseva murelikkusega viskad nendega kohtudes õhku sellesama mõtte, et kui köis on korra libisema lastud, on seda ülikeeruline jälle enda haardesse saada ning erinevalt autost me oma kehale uusi varuosasid osta ei saa. Selline väike remark aitab sageli rohkem kui visiit arsti juurde. Aga nüüd väike võistlus – mina jätkan oma võimaluste piires Defenderi renoveerimist ja sina investeeri senisest rohkem aega ja raha enda suutlikkuse tõstmisele. Vaatame, kumb enne valmis jõuab. Minu plaan on Defenderiga ühele poole saada käesoleva aasta lõpuks – see on minu välja öeldud veksel. Kui kaugele sina aasta lõpuks jõuad?

Tähelepanu, valmis olla, start!

Oled skeptiline?

See on mõistetav ja mõistlik, kuna toidulisanditurg on täis tooteid, mille kvaliteet ja toime on küsitavad. King of Spadesi aluspõhimõteteks on aga ausus ja läbipaistvus.

Veendu selles ise, klõpsates allpool asuvatele sind huvitavatele küsimustele ning luba mul isiklikult lahti seletada, kas ja kuidas saab King of Spades sulle abiks olla. Minu mehesõna.

Mikk-Alvar Olle
King of Spades asutaja

 

Vaata, kuidas King of Spades sind aidata saab
Klõpsa videoakna all asuvatele sulle olulistele küsimustele ja meie asutaja Mikk vastab sulle.

play_arrowKuidas mina King of Spadesist kasu saan?1:31

play_arrowKui kiiresti ma mõjusid tunnen?0:36

play_arrowKas tervislikust toitumisest ei piisa?0:25

play_arrowKas King of Spades on teaduspõhine?0:43

play_arrowKas ma peangi jääma King of Spadesi võtma?0:48

play_arrowKuidas King of Spadesi toodetakse?0:52

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Millal teed häid, millal aga halbu otsuseid

Millal teed häid, millal aga halbu otsuseid

12.02.2018
Selles videos räägin ma sulle millestki, mis ei lase sul ei äris, eraelus kui spordisaalis optimaalseid otsuseid vastu võtta. 
[...]
Viis härrasmehelikku ideed, mida jõulumees sulle kinkida võiks!

Viis härrasmehelikku ideed, mida jõulumees sulle kinkida võiks!

04.12.2017
Jõulud on lähenemas ja sellega tuleb lähedastelt paratamatult küsimusi – mida sa jõuludeks soovid?
[...]
Võidab see, kellel on tugevaim psüühika

Võidab see, kellel on tugevaim psüühika

30.10.2018
Miks on meie, meeste, psüühika ja vaimne vastupidavus täna suuremate väljakutsete ees kui kunagi varem?
[...]
Muuda oma biokeemiat vaid kehapoosidega, nagu selle maailma vägevad (ja Rocky)

Muuda oma biokeemiat vaid kehapoosidega, nagu selle maailma vägevad (ja Rocky)

11.02.2017
Kliinilised uuringud näitavad selgelt, et teatud kindlad kehapoosid – jõupoosid aitavad sul muuta sinu biokeemiat, tõstes...
[...]
Mõõda enda närvisüsteemi robustsust...pulsivööga

Mõõda enda närvisüsteemi robustsust...pulsivööga

04.02.2019
Pulsivööd kasutatakse enamasti kalorikulu mõõtmiseks, kuid tegelikult on tal üks...vaat et olulisemgi kasutusvõimalus veel...
[...]
Kõik, mida pead teadma mehelikult tervislikust toitumisest

Kõik, mida pead teadma mehelikult tervislikust toitumisest

04.07.2017
Üldine teadlikkus tervislikust toitumisest on absurdselt madal. Tihti kas ei teata üldse midagi ja valitseb suhtumine, et niikuinii on kõik kahjulik...
[...]
Lõpeta läbi suu hingamine – Buteyko meetod

Lõpeta läbi suu hingamine – Buteyko meetod

23.10.2017
Väga paljud inimesed, hinnanguliselt lausa pooled täiskasvanutest, mina nende hulgas, hingavad valesti – hingatakse suuga ning liiga palju. Võiks ju arvata, et lisahapnik on hea ja tervistav, kuid tegelikkuses...
[...]
Otse ja filtrita - Mikk külaliseks podcastis Tamara Talks

Otse ja filtrita - Mikk külaliseks podcastis Tamara Talks

13.06.2018
Kiiresti  populaarsust  koguv  podcast  (taskuhääling)  Tamara  Talks  kutsus  Miku  külla  jagama  King  of  Spadesi  saamislugu...
[...]