Kuidas põletada kaks korda kiiremini rasva ja hoogustada lihaskasvu.

13.11.2018
Kuidas põletada kaks korda kiiremini rasva ja hoogustada lihaskasvu.
Telli King of Spades siit


Kõlab kui reklaam Teleturus, kuid siinkohal ei ole tegemist uute imevidinatega, mis mahuvad voodi alla ja millega tuleb tasuta kaasa terve hulk teisi, pisemaid imevidinaid – vaid hoopis teaduslikult tõestatud kontseptsiooniga, mis viib su sportlikud ja esteetilised resultaadid hoopis teisele tasemele. Ja seda hoolimata su senisest treeningstaažist.

Mis sellise tulemuse tagab, on ühteaegu üllatav, aga ootuspärane, harilik aga ka eksklusiivne. Vaata videost järgi ning tutvu uuringutega, klõpsates allolevat linki „Kasutatud kirjandus“

Allikas: Kliki uuringute nägemiseks...
  1. Bryant, Cedric X., Sabrena Newton-Merrill, and Daniel J. Green, eds. ACE personal trainer manual. 2014.

  2. Dalleck, Lance C., et al. "Does a personalised exercise prescription enhance training efficacy and limit training unresponsiveness? A randomised controlled trial." Journal of Fitness Research 5 (2016).

  3. Coutts AJ, Murphy AJ, Dascombe BJ. The effect of direct supervision on a strength coach on measures of muscular strength and power in young rugby league players. Journal of strength and conditioning research. 2003.

  4. Gentil, P and Bottaro, M. Influence of supervision ratio on muscle adaptations to resistance training in nontrained subjects. J Strength Cond Res 24(3): 639-643, 2010

  5. Mazzetti SA, Kraemer WJ, Volek JS, Duncan ND, Ratamess NA, GÓmez AL, Newton RU, HÄkkinen K, Fleck SJ. The influence of direct supervision of resistance training on strength performance. Medicine & Science in Sports & Exercise. 2000 Jun 1;32(6):1175-84.

  6. Rhea MR, Landers DM, Alvar BA, Arent SM. The effects of competition and the presence of an audience on weight lifting performance. The Journal of Strength & Conditioning Research. 2003 May 1;17(2):303-6.

  7. Sheridan, A, Marchant, DC, Williams, EL, Jones, HS, Hewitt, PA, and Sparks, SA. Presence of spotters improves bench press performance: a deception study. J Strength Cond Res XX(X): 000-000, 2017

  8. Williams EL, Jones HS, Sparks SA, Marchant DC, Midgley AW, Mc Naughton LR. Competitor presence reduces internal attentional focus and improves 16.1 km cycling time trial performance. Journal of science and medicine in sport. 2015 Jul 31;18(4):486-91.

  9. Wise JB, Posner AE, Walker GL. Verbal messages strengthen bench press efficacy. The Journal of Strength & Conditioning Research. 2004 Feb 1;18(1):26-9.

  10. Storer, Thomas W.; Dolezal, Brett A.; Berenc, Matthew N.; Timmins, John E.; Cooper, Christopher B. "Effect of Supervised, Periodized Exercise Training vs. Self-Directed Training on Lean Body Mass and Other Fitness Variables in Health Club Members." Journal of Strength and Conditioning Research (2014). Ahead of Print.

Oled skeptiline?

See on mõistetav ja mõistlik, kuna toidulisanditurg on täis tooteid, mille kvaliteet ja toime on küsitavad. King of Spadesi aluspõhimõteteks on aga ausus ja läbipaistvus.

Veendu selles ise, klõpsates allpool asuvatele sind huvitavatele küsimustele ning luba mul isiklikult lahti seletada, kas ja kuidas saab King of Spades sulle abiks olla. Minu mehesõna.

Mikk-Alvar Olle
King of Spades asutaja

 

Vaata, kuidas King of Spades sind aidata saab
Klõpsa videoakna all asuvatele sulle olulistele küsimustele ja meie asutaja Mikk vastab sulle.

play_arrowKuidas mina King of Spadesist kasu saan?1:31

play_arrowKui kiiresti ma mõjusid tunnen?0:36

play_arrowKas tervislikust toitumisest ei piisa?0:25

play_arrowKas King of Spades on teaduspõhine?0:43

play_arrowKas ma peangi jääma King of Spadesi võtma?0:48

play_arrowKuidas King of Spadesi toodetakse?0:52

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Kõik, mida pead teadma mehelikult tervislikust toitumisest

Kõik, mida pead teadma mehelikult tervislikust toitumisest

04.07.2017
Üldine teadlikkus tervislikust toitumisest on absurdselt madal. Tihti kas ei teata üldse midagi ja valitseb suhtumine, et niikuinii on kõik kahjulik...
[...]
Miks peaksid ärkama 04.45 hommikul?

Miks peaksid ärkama 04.45 hommikul?

20.11.2018
Miks peaks üks tervemõistuslik mees ärkama vabatahtlikult 04.45 hommikul (ja mitte kiirustama varahommikusele Riia- või Kopenhaageni-lennule)? 
[...]
Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

23.07.2018
Nagu sa võibolla tead, siis põhimõtteliselt kõik meelemürgid löövad meie jõudlusesse mõlke. Ja mida vanemaks me saame, seda selgemini tunneme me...
[...]
Otse ja filtrita - Mikk külaliseks podcastis Tamara Talks

Otse ja filtrita - Mikk külaliseks podcastis Tamara Talks

13.06.2018
Kiiresti  populaarsust  koguv  podcast  (taskuhääling)  Tamara  Talks  kutsus  Miku  külla  jagama  King  of  Spadesi  saamislugu...
[...]
Isadepäeve-eri: meeste jõudlusest faktipõhiselt

Isadepäeve-eri: meeste jõudlusest faktipõhiselt

30.10.2017
Varsti on käes isadepäev, aga selles videos tahan ma rääkida sellest, miks paljud poisid ja mehed, kes oma isale õnne soovivad, ise kunagi neid õnnesoove vastu võtta ei saa.
[...]
Kuidas mu talisuplus läks ning parim nõuanne edukaks ja produktiivseks 2019. aastaks.

Kuidas mu talisuplus läks ning parim nõuanne edukaks ja produktiivseks 2019. aastaks.

09.01.2019
„Nalja teete või? Kindlasti mitte!“ See oli mõte ja tunne, mis mind esimese jaanuari hommikul Saaremaal GoSpa hotelli numbritoa akendelt...
[...]
Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

Insener Priit Pihlakas: ”Miks mina kasutan King of Spadesi”

04.09.2017
Insener ja ettevõtja räägib, miks tema kasutab King of Spadesi ning milliste väljakutsete ja pingetega tuleb tal oma eesmärkide saavutamiseks silmitsi seista.
[...]
Kuidas Mikk peatas enda juuksekao?!

Kuidas Mikk peatas enda juuksekao?!

28.08.2017
Meestüüpi juuksekadu ehk androgeenne alopeetsia on probleem, millega puutuvad oma eluea jooksul kokku umbes pooled meestest.
[...]