Kuidas King of Spades on tehtud

06.05.2016
Kuidas King of Spades on tehtud

King of Spades – kuidas ta valmib?


King of Spadesi ideoloogiaks on alati olnud parim võimalik kvaliteet. Just seetõttu hangime koostisosi otse meie usalduse võitnud istandustest ja ekstraheerimistehastest ning ei soeta tooraineid kokkuostjatelt ega ‘hallilt turult’. Seejuures on eranditult kõik meie toimeainetega varustajad vastavuses ISO 9001 standarditega ning alluvad regulaarsetele sõltumatute laborite kvaliteedikontrollidele. 

Kuid pea sama tähtis kui toorme kvaliteet, on toidulisandi tootmise juures ka see, millistes tingimustes ning reegleid järgides toimub reaalne tootmisprotsess. King of Spades ei ole ka siin teinud ühtegi järeleandmist, tootes meie jõu ja vitaalsuse kompleks Euroopa Ravimiameti poolt litsenseeritud ravimitehases siinsamas Eestis, vastates nii täielikult ülikarmidele Euroopa Liidu ravimi- ja toidulisandi tootmisregulatsioonidele.

Teadaolevalt on Euroopa Liidu kvaliteediregulatsioonid, eriti aga ravimi- ja lisanditootmise litsentsi nõuded maailma karmimad ning see, käsikäes faktiga, et tootmine toimub Eestis, võimaldab olla kindel ühtlaselt veatus tootekvaliteedis.  

Selleks, et mõista, kuidas King of Spadesi toodetakse, tahame avada Sulle meie tehase virtuaalväravad ning kutsuda Sind ringkäigule meie tehasesse.

 

Tere tulemast King of Spadesi Laboratooriumisse


Nagu eelpool mainitud, kasutame King of Spadesis vaid parima kvaliteediga toimeaineid, mis on ümberlükkamatu eeldus litsenseeritud ravimitehase kasutamiseks tootmisprotsessis - seda seetõttu, et tehas ei saa riskida vähimagi saasteohuga.

Toore saadetakse peale Eestis lahti tollimist meie tehasesse, kus kogu kaup spetsiaalses lüüsis hoolikalt üle kontrollitakse, olemaks kindel, et ükski pakend transpordi käigus kannatada pole saanud ning nii toorme kvaliteedile ega tehase hügieeninõuetele ohtu ei kujuta. 

Laboritehnikud kontrollivad lisaks pakenditele ka iga toormeaine analüüsisertifikaate, olemaks kindel koostisosade kvaliteedi vastavuses Euroopa Liidu regulatsioonidega. Alles peale nende protseduuride läbiviimist vabastatakse kaup lüüsist ning lubatakse tehase tootmisruumidesse.

 

Segamine


Igaüks, kes tehase tootmisruumidesse siseneb, peab kandma steriilset kuube ning ühekordselt kasutatavat mütsi, näomaski, kummikindaid ning jalanõude katteid. Peale King of Spadesi koostisosade lüüsist vabastamist transporditakse toore seguruumi, kus kõik toimeained vastavalt meie retseptile välja kaalutakse ning spetsiaalsesse segumasinasse valatakse. See protsess on omakorda jagatud mitmeks väiksemaks osaks, kuna segades väiksemat ainemassi, on võrdne ja retseptis ette nähtud ainete jaotus paremini garanteeritud. Nii saame olla kindlad, et igas King of Spadesi kapslis on täpselt ühesuguse koostiseprofiiliga toimeainemass. 

Kapsuleerimine


See osa tootmisprotsessist on kahtlemata kõige intensiivsem ning pingelisem. Enne kapsuleerimisega alustamist on vaja kalibreerida kapsuleerimismasin. Kalibreerimine koosneb kümnetest väikestest, kuid olulistest parameetritest, mis tuleb kõik enne testpartiiga alustamist peenhäälestada.Testpartii on ülivajalik seetõttu, et laboritehnikud veenduksid nii kapslite võrdses koguselises täitumises kui kaalus. Kuna King of Spades koosneb täisnaturaalsetest koostisosadest, võib taimeekstraktide niiskustase olla erinev ning läbiva soovitud tulemuse saamine aeganõudev. 


Testpartii ajal toodetakse rohkem kui 1000 kapslit, mis omakorda väga väikestes alampartiides eraldi kaalutakse ning vajadusel kapsuleerimismasinat vastavalt kalibreeritakse. Selleks, et olla täielikult veendunud soovitud tulemuse saavutamises ja masina õiges seades, kulub mitu tosinat alampartiide kaaluvõtte. Alles nüüd on kõik valmis müükijõudva lisandi tootmiseks. Nagu ka testpartii ajal, võtavad laboritehnikud pidevalt kommertspartiide tootmise ajal kvaliteedikontrolli teostades kapslite kaalunäite – kõike samas hoolikalt dokumenteerides. Kapsuleerimisprotsessi ajal on pidevalt tootmisega seotud neli kuni viis tehnikut, kellest kaks on pühendunud vaid kvaliteedikontrollile. 

Pakendamine


Peale King of Spadesi kapsuleerimisprotsessi lõppu, mis võib olenevalt tootmismahust võtta aega kolmest päevast kuni nädalani, transporditakse kapslid pakendamisruumi. See ruum asub samas tootmiskompleksis ning seal kehtivad täpselt samasugused hügieeninõuded kui varasemates etappides. 

Kuna King of Spadesi pakend erineb oluliselt tavalistest (ja emotsioonitust) plastpudelitest, tuleb iga 88 kapslit sisaldav toidusertifikaadiga kott laboritehniku poolt ükshaaval õhukindlaks kuumkeevitada, peale mida asetatakse kott koos instruktsioonidega metallist toosi, millel samuti toiduga kokkupuutumise sertifikaat. Peale King of Spadesi karbi komplekteerimist pakendatakse see termokahanevasse kilesse, mis on samuti toidusertifikaadiga. Vaid siis ja ainult siis on King of Spades valmis meie tehasest lahkuma.

On see kõik vajalik?


King of Spades ei ole odavaim toidulisand turul. Kuid me oleme kahtlemata üks parimatest, nii toimelt kui kvaliteedilt. Kasutades tootmiseks litsenseeritud ravimitehast tavalise toidulisanditehase asemel teeb lisandi küll märgatavalt kallimaks, kuid kuna see on midagi, millel on oluline mõju sinu tervisele, siis on kvaliteet tõesti midagi, mille sa oleksid valmis asendama odavama hinnaga?

Oleme kindlal veendumusel, et meie enda püstitatud kõrged standardid King of Spadesi tootmisele on enam kui õigustatud ning meil on heameel näha, et meie kliendid oskavad seda vääriliselt hinnata. 

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Millal hakkavad mehe vaimsed ja füüsilised võimed langema?

Millal hakkavad mehe vaimsed ja füüsilised võimed langema?

27.03.2017
On mõnevõrra üllatav, et meie vaimsed võimed saavutavad oma tipu varem kui füüsilised võimed. 
[...]
Kuidas kõige tõhusamalt endale uus hea harjumus sisse juurutada (ei, “21 päeva uue harjumuseni” on müüt)

Kuidas kõige tõhusamalt endale uus hea harjumus sisse juurutada (ei, “21 päeva uue harjumuseni” on müüt)

06.03.2017
Otsustusvõime ja tahtejõud on päeva lõikes lõplikud ressursid ja seetõttu on suurem osa...
[...]
Kasutajakogemus: pokkerimängija Carlos Laasi räägib fookusest pokkeris ja King of Spadesist

Kasutajakogemus: pokkerimängija Carlos Laasi räägib fookusest pokkeris ja King of Spadesist

06.11.2017
Carlos Laasi on pokkerimängija, kes ühe elumuutva sündmuse – isaks saamise – hakul tegi ka teise, muutes kardinaalselt oma tõekspidamisi, elustiili...
[...]
Uinu ka siis, kui närvid on pingul (USA Mereväe tehnika)

Uinu ka siis, kui närvid on pingul (USA Mereväe tehnika)

11.11.2019
Meie Meestekuu raames tehtava eliitsōdurite jōudlustehnikate videoseeria teises videos räägib Mikk sellest, kuidas uinuda ka siis, kui hinges on ärevus...
[...]
Mehelik viljakus - purunematu keha ja vaimu oluline osa

Mehelik viljakus - purunematu keha ja vaimu oluline osa

24.04.2017
Viljakus ei ole oluline vaid siis, kui soovid lapsi saada, peegeldades tegelikult küllalt täpselt sinu üldist vaimset ja füüsilist vormi.
[...]
Käntsakas punast liha – vähitekitaja või mehine suutäis?

Käntsakas punast liha – vähitekitaja või mehine suutäis?

26.03.2018
Ehk mäletad, et mõni aeg tagasi lisas Maailma Tervishoiuorganisatsioon punase liha vähki tekitavate “ainete” nimekirja...
[...]
Mehelikult tervislik toitumine – millest ta koosneb (Miku enda näite varal).

Mehelikult tervislik toitumine – millest ta koosneb (Miku enda näite varal).

10.07.2017
Kuna pilt, eriti liikuv pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis meie eelmise nädala video järelkajana näitab meie CEO Mikk, mida ja millal tema ühel täiesti tavalisel päeval sööb.
[...]
Aastalõpu väljakutse: 1. jaanuari hommikul talisuplema

Aastalõpu väljakutse: 1. jaanuari hommikul talisuplema

30.11.2018
Soovid sa varsti algavale uuele aastale anda varasemast hoopis võimsama avapaugu, mis suure tõenäosusega tähendab sulle ka parajat eneseületust?
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist